среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Првпат во „Ѕвездите на Гранд“: Сите гледаа во „специјалното“деколте на Вики Мииљковиќ!

Пејачката Вики Миљковиќ ги изненади сите со модниот избор за специјалното шоу во „Ѕвездите на Гранд“.

Вики постојано беше во склад со годините, но вчеравечер реши да ја промени ситуацијата. Таа се одлучи за профирен фустан од кој во прв план е деколтето и градите кои мамеа погледи.

Вики секогаш во шоуто беше во заден план, но овојпат ги сменија улогите со Јелена.

#Коментари
[fbcomments]