среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) „Пинковата ѕвезда“ во проблеми: Тргна на музичкиот натпревар, па и се запали автомобилот!

Пејачката и натпреварувачка во „Пинк ѕвезди“, Андријана Радоњиќ ја следи голем малер и тоа за време на полуфиналната вечер на музичкиот натпревар.

Како што дознаваат српските медиуми, на младата пејачка и се расипал автомобилот, па морала да запре. Андријана првин сама се обидела да го реши проблемот, меѓутоа возилото почнало да чади, па сфатила дека нема да успее без мајстор.

Набрзо се откажала од првобитната замисла, па се вратила во возилото да ја почека соодветната помош. Колку малерот влијаел на нејзиниот настап, останува да видиме…

#Коментари
[fbcomments]