среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Жестоко: Сузана Манчиќ откри со кого се троши во кревет!

Водителката Сузана Манчиќ ја гази седмата животна деценија и открива дека има посебна диета за да изгледа добро. Таа открива дека јаде мнгоу, но нејзиното момче, грчкиот бизнисмен Сименон Оцомокс е задолжен да ги троши калиориите.

-Не внимавам што јадам. Да внимавам би била како манекенка, а вака сум весела жена, а таа радост доаѓа од храната, вели Сузана и додава дека саканиот е задолжен за трошење на вишокот, без влакна на јазикот одговара Манчиќ.

 

#Коментари
[fbcomments]