четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

(ФОТО) Нејзините нозе ум земаат: Андријана Јаневска го пошета Милано во ултра кусо здолниште!

По крајот на учебната 2016/17, пејачката и професорка Андријана Јаневска реши да си даде време за одмор и хедонистичко препуштање кон убавините од остварените  желби.

Имено, Андријана и нејзиниот сопруг, гитаристот Гино,  за дестинација го избраа Милано каде покрај бројните знаменитости, храната и духот на Италија, имаа можност да го проследат и концертот на познатата британска рок група „Редиохед“.

Фотографиите од тамошните доживувања Андријана ги објави на Фејсбук, а на една од истите е облечена во кежуал комбинација од маичка и кусо здолниште во пруги. Секако, во фокус се истакна нејзиниот најсилен атрибут- долгите и витки нозе.

#Коментари
[fbcomments]