понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

ФОТО: Тамара ја објави најслатката фотографија од малата Хана!

Пејачката Тамара Тодевска откако стана мајка постојано ги полни нејзините профили на социјалните мрежи со фотографии од нејзината ќеркичка Хана.

Овој пат Тамара ја објави најслатката фотографија од Хана направена на Милениумски крст, во цветна маичка, бели пантолони и бел шешир, Хана ќе ве освои за миг.

#Коментари
[fbcomments]