четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

КОЛКУ СЕ ПРОМЕНИЛА?: Вака изгледала Адријана Алачки во младоста! (ФОТО)

Пејачката Адријана Алачки се присети на убави времиња од нејзиното минато.

Таа објави спомен фотографија од младоста на која е со нејзината ќерка Грациела која е бебе, а до неа фотографија од Грациела со нејзината ќеркичка и под фотографијата напиша:

Само една е мајка, се во свое време.

Може да се каже дека Адријана во споредба со денес, не се променила многу во нејзиниот изглед.

#Коментари
[fbcomments]