среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Сека целата со модрици: Обожавателите загрижени, а нејзиното објаснување ќе ве изненади!

Одамна Сека Алексиќ не предизвикала толкава бура на Инстаграм, како сега кога објавила селфи од кревет на кое целата е со модрици.

Загрижените обожаватели и прашувале што се случило, но ретко кој би очекувал вакво објаснување од Сека.

За сите оние што се грижат, а незнаат, не се работи за модрици туку отстранувам тетоважа и постапката е во тек. Поздрав и да не се грижите премногу, ви влијае на убавината, им порачала Сека.

#Коментари
[fbcomments]