среда, 23 август 2017  |  Вести денес: 0

КАКОВ ЗАДНИК: Сопругата на српскиот фудбалер го покажа совршеното тело во бикини, а кога се заврте… (ФОТО)

Една од најзгодните жени во Србија е секако манекенката Јована Швоња. Убавицата од Нови Сад која е во брак со фудбалерот на Лацио, Филип Ѓорѓевиќ има линија која многумина би посакале да ја поседуваат.

Таа на Инстаграм објави серија фотографии во бикини. Јована изгледа совршено, а во прв план е секако нејзиниот задник.

#Коментари
[fbcomments]