среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

ПОРАДИ ОПКЛАДА: Зорица Брунцлик го опиша своето прво сексуално искуство со Кемиш!

Зорица Брунцлик и хармоникашот Мирољуб Аранѓеловиќ Кемиш веќе со години се во брак. Фолк ѕвездата откри дека дека првиот секс со нејзиниот сопруг го имала поради опклада.

Кемиш и уште двајца негови колеги, не сакам да им ги откривам имињата се натпреваруваа кој прв ќе ме заведе. Јас тука не се прашував. Бев млада и штотуку разведена, лесен плен. И Кемиш мислеше дека ќе погоди, и погоди. Сепак остана малку подолго со мене, рекла Зорица Брунцлик.

Кемиш рекол дека нивниот прв секс бил фантастичен.

Па се тресеше „Метропол“, рекол тој.

#Коментари
[fbcomments]