четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

Кога тато ќе се врати дома: Вака Перо Антиќ ужива со синовите! (ФОТО)

Сопругата на кошаркарот Перо Антиќ, Ружица Антиќ објави фотографија на својот Фејсбук профил која ги воодушеви нивните обожаватели.

После напорниот период Перо Антиќ се врати дома и времето го поминува со своите најмили, сопругата и тројцата синови, а по нивните насмевки се гледа дека тие навистина се многу среќни што се заедно.

Тато е дома, среќен ден, напиша Ружица под фотографијата.

#Коментари
[fbcomments]