вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Гога Секулиќ е СЕКС-БОМБА, а вака изгледа нејзината сестра Александра! (ФОТО)

Гога Секулиќ е една од најзгодните пејачки на српската естрада. Познатата пејачка има сестра со која се многу поврзани. Таа се вика Александра и со Гога заедно пораснале во Швајцарија.

Нејзината сестра Александра ретко може да се види во јавност. Но со оглед на тоа дека Гога имала настап во еден клуб во Цирих, таа и била поддршка.

#Коментари
[fbcomments]