вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

ЗАДНИКОТ И Е СЕ ПОГОЛЕМ: Ким Кардашијан повторно посети естетски хирург?(ФОТО)

Задникот на Ким Кардашијан повторно е главна тема во светските медиуми, а кога ќе ги видите фотографиите и ќе ви стане јасно зошто.

Сите се прашувале што се случило со најпознатата старлета во светот, чиј задник пред само три недели изгледаше сосема поинаку.

Но очигледно се работи за измама, бидејќи папараци ја фатиле Ким кога не се надевала. Се разбира Кардашијан не била онаа затегната како на претходната фотографија.

Поради овие фотографии сите се прашуваат може ли нејзиниот задник да биде поголем од овој?

#Коментари
[fbcomments]