среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 44

Дали е ова доказ за развод? Соња се разведува од Аца Лукас поради Марко Јариќ?

Во српските медиуми одекна веста дека Соња Вуксановиќ со месеци наназад го изневерува Аца Лукас со Марко Јариќ.

Наводно Соња веќе со месеци е во тајна врска со кошаркарот, а често поради него и патува во Мајами. Ова Аца Лукас наводно го дознал и поради тоа почнале денови од пеколот во семејството Вуксановиќ.

Секојдневно се расправале и Соња решила да каже „збогум“ на својот сопруг.

Она што се случило после објавувањето дека ќе се разведуваат е што и двајцата ја напуштиле земјата. Соња со својата ќерка Викторија заминале во Дизелдорф, а Аца Лукас исто така заминал надвор од земјата.

Соња неодамна престојувала во Мајами, од каде што поставувала фотографии како ужива во луксузен хотел. Останатите фотографии упатуваат на тоа дека нешто постои меѓу неа и Јариќ.

#Коментари
[fbcomments]