среда, 23 август 2017  |  Вести денес: 0

ЌЕ ВИ ИСПАДНАТ ОЧИТЕ: Сораја има танга каква до сега никој не видел!

Сораја Вучелиќ често привлекува внимание со начинот на облекување. Таа се облекува доста провокативно, а овој пат ја покажала тангата од необичен крој. Облечена во сини тренерки, таа носи и долна облека со истата боја.

Mногумина не се сигурни за каков модел се работи, а изгледаат необично.

#Коментари
[fbcomments]