понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Ги заведе сите мажи на плажа, а сега се фотографираше СОСЕМА ГОЛА (18+)

Сандра Обрадовиќ, поранешна мисица и учесничка на Фарма, се соблече целосно гола и позираше во креветот.

Оваа утринска фотографија ги остави нејзините фанови без текст.

„Немам што да облечам. Добро утро“, порача Сандра.

Инаку таа е прогласена за една од најубавите Србинки.

#Коментари
[fbcomments]