вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Водителката од Канал 5 си ја скрати косата: Сега нема да ја препознаете! (ФОТО)

Водителката од Канал 5 ги изненади своите обожаватели на социјалните мрежи кога објави фотографија на која ја скратила косата.

Јелена Спенџарска се пофали дека има нова фризура, а обожавателите останаа шокирани.

Отиде долгата коса. Незнам како ме убедија после толку години, но секоја промена е убава, напиша Јелена под фотографијата.

#Коментари
[fbcomments]