вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Потполно се смени: Ваква Елена Ристеска не ја знаете! (ФОТО)

Пејачката Елена Ристеска со најновата фотографија на нејзиниот Инстаграм профил ги изненади обожавателите со нејзиниот изглед.

Елена на фотографијата е со шминка каква што не сме ја виделе до сега, а и фризурата и е необична и во природно издание.

Сепак таа остави позитивен впечаток кај следбениците и од нив оби еден куп пофали зборови.

#Коментари
[fbcomments]