вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Џенифер Лопез го одзема здивот во фустан од сопругата на Харис Џиновиќ!

Славната музичка и актерска ѕвезда Џеифер Лопез деновиве се појави на една свеченост во Њујорк, облечена во елегантна тоалета во смарагдна нијанса со потписот на Мелина Џиновиќ, сопругата на српскиот пејач Харис Џиновиќ. На Џеј Ло за венчавката кај својот пријетел друштво и правеше нејзиниот сакан Алекс Родригез со кој изгледаа прекрасно еден до друг.

„Облините го прават „Хамел“ да изгледа добро, а кој би можел да биде подобар амбасадор на брендот од Џенифер Лопез, вели задоволната дизајнерка и додава дека е пресреќна што светска ѕвезда го носи нејзиниот дизајн.

Инаку, Мелина моментално е на црногорското приморје со сопругот харис и децата Дино и Кан.

#Коментари
[fbcomments]