среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 44

(ФОТО) На која и стои подобро – Цеца и Бијонсе направија идентичен избор!

Најголемата балканска ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ не ги следи слепо трендовите во модата, туку личноста која ги диктира.

Доследна на својот стил по кој е препознатлива, Цеца добива само комплименти на сметка на својот изглед. Сега популарната пејачка отиде понапред со времето и најчесто избира скапа гардероба и накит, а интересно е тоа дека носи исти очила за сонце како и светската пејачка ѕвезда Бијонсе.

Станува збор за дамски очила со розово-златна рамка, а дали и стојат подобро на Цеца или Бијонсе, одлучете самите.

#Коментари
[fbcomments]