среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 44

ОПАСНА: Ќе ви треба пожарна – македонската Карлеуша обичниот костим го вовлече во задникот, па се сврти да покаже! (ФОТО)

Македонската фолкерка со српско потекло, која се пресели во Бугарија за да ја гради музичката кариера, добро знае како да го сврти вниманието на останатите кон себе.

Не за џабе ја нарекуваат македонската Карлеуша, а во својата уникатна провокација, доста потсетува на српската дива.

Марина Тошиќ, со секоја  нова фотографија на социјалните мрежи е празник за очи за посилниот пол, па така меѓу најновите објави повторно бомбардира со провокација, само овој пат со задникот.

Опуштена во глисер среде море, Тошиќ реши да го овековечи денот и да прати поздрав со крупен кадар од својата позадина, а за поголема впечатливост го вовлече обичниот костим за капење како да е танга модел.

Ваквиот секси поздрав не ги остави рамнодушни нејзините следбеници кои очекувано ја опсипаа со ласкави коментари.

#Коментари
[fbcomments]