вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Цел градски автобус гледа во неа, а таа ГАЈЛЕ СИ НЕМА!

Многупати досега сме виделе разни фотографии од случувања во градски автобус, а овој пат иако не е документирано во ЈСП, фотографијата стана вирална на социјалните мрежи.

За конкретната личност очигледно не се важни недостатоците и нивното прикривање, а богами ниту за тоа што ќе речел народот. Ма баш и е гајле, си го живее животот по свое.

Еве зошто:

#Коментари