вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Одмор од соништата во Грција – модерна вила на островот Миконос

Оваа вила со прекрасен поглед на море се состои од главна куќа и три одвоени апартмани во кои се сместени дневен простор, четири спални соби и исто толку тоалети.

 

Белата боја преовладува во уредувањето на ентериерот и екстериерот каде доминира преубавиот инфинити базен.

Цена? Па, околу 6500 евра за една недела …

извор:бркај работа.мк

#Коментари