среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 44

Наташа Беквалац во третиот месец од бременоста се соочи со проблем!

Пејачката Наташа Беквалац наското ќе влезе во третиот месец од бременоста, но на пријателите на Инстаграм им се пожали за еден проблем.

Ната сподели преслатко видео од малечко детенце кое стои на вага и шокантно се врти кога гледа што пишува таму.

Moje jutro

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on


Наташа духовито заклучи: „Моето утро“, мислејќи на вишокот килограми кои ги добила. Следбениците ја утешија со коментари дека тоа е нормално и да ужива во својата благосостојба.

#Коментари
[fbcomments]