среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 44

Лидија Вукиќевиќ првпат проговори за саканиот, а неговата професија ќе ве изненади!

Актерката Лидија Вукиќевиќ неодамна го прослави 55-от роденден, но годините не значат ништо за нејзината дамска појава со која плени. Таа со години го крие својот приватен живот, но сега за еден српски медиум проговори за мажот кој го украде нејзиното срце.

-Не го кријам, но тоа е моја интима, оној момент кога ќе излезе во јавност, тоа повеќе не е мое. Сакам да ставам убав ореол околу тоа. Луѓето се склони на коментари, да соголат нешто кое мене ми е убаво. Се запознавме на патување, но она што е важно е дека тој е сликар и тоа многу ми годи. Слично размислуваме, ја сака слободата, уметник е, не ме гуши и дави. Имаме совршена комуникација, Сакаме исти нешта, вели Лидија.

#Коментари
[fbcomments]