понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

(ФОТО) Турунџиева го вознемири базенот: Во петтата деценија се соблече во бикини и покажа тело на тинејџерка!

Иако има две ќерки и живот во петтата деценија, водителката, писателка и музичар, Сузана Турунџиева вешто му пркоси на времето и годините.

Сузе реши малку да здивне, да направи пауза покрај базен и да се разлади од горештините. Како и повеќето, така и таа не ги заобиколи социјалните мрежи и тоа да покаже каде се разладува. Дестинацијата не ја откри, но затоа го покажа виткото и затегнато тело во бикини.

-Точно време за да се „џбурнам“ во вода и да го вознемирам базенов… Доброутро, напиша Сузана за овековечениот момент кој го коментираа многумина со ласкави коментари на сметка на топ формата на Сузе.

#Коментари
[fbcomments]