четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

Две убавици: Ева Нединковска ужива на првиот одмор со ќерката и сопругот! (ФОТО)

Пејачката Ева Нединковска ужива во периодот на мајчинството. Оваа година таа заедно со сопругот и ќеркичката заминаа да уживаат во нејзиниот прв одмор.

Ева се пофали на социјалните мрежи со две прекрасни фотографии од кои се гледа дека тие се прекрасно семејство.

#Коментари
[fbcomments]