понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Задник за медал: Раскошот на Емилија Розман во костим за капење го сопира здивот!

Атрактивната манекенка Емилија Розман летово ги полнеше батериите на турските плажи каде го покажа својот раскош во костим за капење.

Розман е една од нашите македонски убавици која е послободна во разголувањето, а досега многупати имавме можност да ја видиме во провокативни фотосесии на кои плени со своето ултра згодно тело и убавина.

Но, секое нејзино следно издание е нов празник за очи, особено за посилниот пол…

Еве и зошто:

#Коментари
[fbcomments]