понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Гради на изволте: Марјана ја вжешти атмсферата во црвено! (ФОТО)

Марјана Станојковска во разголен црвен фустан ја вешти атмосферата на социјалните мрежи.

Црвен фустан, црвен кармин и црвен телефон, но сите гледаа во нејзините бујни гради кои ѕиркаат .

Со секоја нова фотографија, Марјана не престанува да провоцира, а мажите полудеа.

#Коментари
[fbcomments]