понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Неда Украден го прослави 67. роденден: Се соблече во бикини и покажа како изгледа среќна жена!

Неда Украден вчера го прослави 67. роденден, а прославата започнала на Корчула, каде што пејачката моментално се одмора.

Не е важно колку години имате во животот, туку колку животи имате во годините, заклучила Неда, која за роденденот позирала во костим за капење и повторно покажала дека годините не и можат ништо.

#Коментари
[fbcomments]