понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Лила се налути, па со една порака ги замолчи сите!

Водителката Лила Стојановска некој ја налути, па на социјалните мрежи испрати порака до сите.

Вие бидете паметни, јас ќе бидам среќна, гласеше пораката на Лила под фотографијата.

Кој ја налути не знаеме, ама од обожавателите доби огромна поддршка.

#Коментари
[fbcomments]