понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Мама на мои години: Анастасија Ражнатовиќ објави невидена фотографија од семејниот албум!

Анастасија Ражнатовиќ по се изгледа има вишок слободно време, па откако се врати од море повеќе време поминува во семејната вила каде се сети да прочепка во спомените на мама Цеца.

Па така, убавата наследничка Ражнатовиќ се сети да побара фотографија од својата мајка кога била на исти години како и неа.

Во тоа и успеа, а пронајдениот спомен го објави на социјалните мрежи.

Според приложеното Анастасија дефинитивно е копија на мама во целост, ако не и поубава.

#Коментари
[fbcomments]