понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Мажите одлепија: Џенифер Лопез прави вежби за гради, а тогаш го покажа деколтето најблиску до сега!

Џенифер Лопез која има 48 години, изглеа совршено. Има линија која сите ја посакуваат, а на Инстаграм објави ново видео од кое ги полуде мажите.

Џеј Ло прво се пофали како вежба. На следната фотографија можете да ја видите како прави вежби за затегнување на градите.

А потоа на ред дојде селфи кое ги остави сите без здив. Џеј Ло се пофали со резултатите од тренингот, а во прв план се нејзините гради.

#Коментари
[fbcomments]