понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Цеца се соблече во мини бикини и го покажа бујното деколте!

Светлана Цеца Ражнатовиќ замина на заслужен одмор на Кипар, од каде што објави фотографија поради која гори Инстаграм.

За фолк ѕвездата започна летото, како што навела под фотографијата на која позира во бикини.

За мене летото почнува.

#Коментари
[fbcomments]