четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

(ФОТО) На српскиот пејач му се слошило, итно е хоспитализиран!

Раперот во текот на нота бил хоспитализиран, бидејќи од премногу обврски му се слошило.

Реља поповиќ завршил во болница на инфузија, а потоа веднаш преминал на витамински коктел.

После неколку часа пејачот бил подобро, а фотогрфаијата на која се смее зборува дека се е во најдобар ред.

#Коментари
[fbcomments]