понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

ЛУДИ ФРИЗУРИ: Елена Ристеска и нејзината внука се хит на социјалните мрежи!

Пред неколку дена внуката на пејачката Елена Ристеска го прослави 3. роденден, а за таа прилика Елена смисли оригинални фризури.

Таа со внука си заедно си направија исти фризури, кои станаа хит. Во стилот на „Пипи Долгиот Чорап“ одлично се вклопија во роденденската атмосфера, а Елена под фотографијата напиша и убава честитка.

#Коментари
[fbcomments]