четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

Смеење до солзи: Бабата сакаше да „проба“ фламинго, па направи шоу! (ВИДЕО)

Таа само сакаше да ужива и да се разлади, но и се случи незгодна ситуација која стана хит на Јутјуб. Оваа баба со своето фламинго стана хит.

Се случува секому, но сепак ова видео насмеа милиони.

Извор: Прес24.мк

#Коментари