понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Не е само тоа: Полугола си ставаше гориво на бензинска! (ФОТО)

Има толку многу работи кои можат да се покажат и откријат, само бидете сигурни дека сте подготвени за тоа.

Како што се приближува крајот на летото, со секој изминат ден горештините се намалуваат, но Ана Брага, познатата бразилска манекенка – позната и по тоа што ги подигнува температурите на машкиот пол по бензинските пумпи во Малибу, повторно се обиде да предизвика топлотен бран.

Мораме да признаеме дека познатата манекенка навистина има тело кое би било штета да остане сокриено заскеогаш од очите на светот.

Не се опуштајте, ова беше само загревање.

Инаку, да се потсетиме – неодамна папараци ја “фатија” Ана во вакво издание како си го полни автомобилот со бензин на бензинска пумпа.

Најверојатно не била задоволна со тоа како испаднала на овие фотографии па си закажала професионална професија за да ја видите во “вистинско светло”…

Но бразилката навистина е решена се што и’ поклонила мајка природа да сподели со светот, па следуваат и поексплицитни фотографии, уживајте.

Извор: Точка.мк
#Коментари