четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

(ФОТО) Каролина на одмор со вереникот: Дали кријат нешто ново?

Пејачката Каролина Гочева замина на одмор заедно со вереникот. И оваа година, како и минатата, тие повторно се одлучија да уживаат на Миконос.

Каролина веднаш се пофали со неколку фотографии на Инстаграм, а еден детаљ остава најмногу впечаток.

Под нејзиното летно фустанче се наѕира зголемениот стомак, па дали Каролина наскоро ќе стане мајка или е само резултат на „оние“ женски денови, останува да видиме.

#Коментари
[fbcomments]