понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Не би ја препознале: Лоба го смени изгледот, но и стилот!

По многу години автентичен изглед, пејачката Викторија Лоба неодамна ја видовте во едно поинакво издание – со скратена коса и доста поразлична од претходно.

Долги години нејзин заштитен знак беше долгата коса, која реши да ја исече во нешто пократка варијанта, а деновиве на својот Инстаграм прикачи фотографија на која тешко би ја препознале, што од новата фризура, што од новиот моден стил.

Имено, атрактивната русокоса кусите урбаните и трендовски комбинации ги замени со елегантни парчиња и класичен изглед од кој блесна во дамско светло во кое не сме ја виделе досега.

Овој ултра класичен изглед Лоба им го презентираше на своите следбеници и обожаватели кои изненадени од промената и дадоа коментари од кои доби само потврда дека и во ваква варијанта изгледа одлично како и секогаш.

Инаку, Викторија деновиве работи на реализацијата на нејзиниот нов спот за пената „Дојди“ која летово беше хит по радио станиците.

#Коментари
[fbcomments]