понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Не личи на себе: Николина Пишек направи корекција на лицето!

Николина Пишек, која важи за една од најпосакуваните познати дами во регионот, направи промена на своето лице која е доста забележлива.

Таа секогаш е средена од глава до пети, па сите ги изненади со последната фотографија која ја објави на Инстаграм.

Имено, на истата нема шминка, бидејќи фотографијата е утринска по будење.

-Чисто утринско слепило. Светот низ диоптер 7, 5 –  пишува во описот од кој водителката откри дека има слаб вид.

Сепак, на многумина во фокусот им беа усните на Николина, а не очилата. Евидентно е дека усните и се драстично зголемени иако згодната водителка сакаше да го сврти вниманието од промената на себе.

#Коментари
[fbcomments]