понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

На нудистичка: Српската пејачка целосно гола ја покажа тетоважата на незгодно место!

И додека повеќето познати се фотографираат во какви такви костими за капење, српската пејачка сака да е гола.

Марина Тадиќ ужива во Црна Гора, каде што ја посетила и познатата нудистичка плажа на која со години наназад се капат српските актери и актерки.

Прво пејачката ги почести сите со фотографија без горниот дел од костимот.

А потоа го соблече и долниот и ја покажа тетоважата блиску меѓуножјето.

#Коментари
[fbcomments]