понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Ристе Ристески ќе седне на претседателското столче во „Ѕвездите на Гранд“!

Во сабота на 2-ри септември во Скопје, започнува аудицијата за нови таленти кои ќе влезат во новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“.

Победник од минатата сезона на „Ѕвездите на Гранд“, нашиот Ристе Ристески, официјално ќе седне на претседателското столче, за што и самиот најави на својот Инстаграм профил. Ристе ги повика сите оние кои имаат талент, да го покажат и да се изборат за врвот.

#Коментари
[fbcomments]