понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Позата на Ања Ветерова ќе ве фрли во транс: Пејачката не сопира со провокација!

Младата поп-пејачка Ања Верерова од ден, на ден станува се попровокативна на социјалните мрежи.

Девојчето кое некако брзо ни порасна, неодамна го прослави својот 18-ти роденден, а со тоа максимално ја ослободи својата доминантна женственост.

Свесна за своите раскошни атрибути, Ања и овие последни денови од летото ги користи за уживање на плажа ама и за истакнување на најсексапилното на себе.

Имено, меѓу последните нејзини објави на Инстаграм се најде и фотографија каде повторно во фокус е нејзиниот задник, па најде поза во која може максимално да го истакне.

Обожавателите и порачаа дека е како сирена и изгледа неверојатно добро, причина повеќе за нова шокантана поза од Ања.

Инаку, Ветерова летово  го збогати своето музичко образование на Брекли музичкиот колеџ во Америка.

#Коментари
[fbcomments]