понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Елена Ристеска во рацете на тројца!

Пејачката Елена Ристеска напорно работи на нов спот, па сподели и неколку моменти од снимањето со своите следбеници на Инстаграм.

Таа објави фотографија на која се наоѓа во рацете на тројца професионалци, кои се задолжени за нејзиниот изглед, поточно за нејзината фризура. Фотографијата на која Елена и спремаат ситни плетенки ја сподели на Инстаграм и напиша: „3 души ме плетеа и тек сега завршивме со снимање“.

#Коментари
[fbcomments]