понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) БОМБА ДЕКОЛТЕ: Градите на Анастасија Петреска како две топки – глетката незаборавна!

За македонските пејачки раскошните гради на некој начин станаа задолжителен дел од изгледот, но едни мајката природа ги дарувала, а други не, па мораат да намонтираат вештачки за посакуваниот ефект.

Тоа не е случај со младата фолк пејачка Анастасија Петреска, која имала среќа да не прави вакви корекции на себе. Кај Анастасија има раскош дури и „за заем“, а дека знае а се носи со тоа, покажува нејзиниот храбар имиџ од кој постојано изненадува.

Имено, деновиве таа максимално ја истакна предницата во тесен корсет од кој ги остави подзинати своите следбеници на Инстаграм. Убаво пее, убаво изгледа, а пак самодовербата дополнително ја прави сексапилна и меѓу најмаркантните на фолк естрадата.

Летово освен што одмораше со своето тазе момче, не ги запостави ниту настапите, а што ново подготвува на музички план, останува да видиме.

#Коментари
[fbcomments]