понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Ваква не сте ја виделе: Катарина Ивановска во опуштено издание! (ФОТО)

Манекенката Катарина Ивановска се прошета по улица во опуштено издание, какво што не сме ја виделе до сега.

Во сини влечки и кратки шорцеви, Катарина се шеташе по улица и видеото го објави на својот Инстаграм профил, на кое совршено ги покажа долгите извајани нозе од еден друг агол.

 

#monday #walking #adidas

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

#Коментари
[fbcomments]