понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) ХИТ: Денес нема да престанете да се смеете од овој луд танц на хрватска свадба!

На интернет осамна снимка од една свадба во Хрватска, која се шири со неверојатна брзина и засмејува бројни луѓе.

Имено, целата претстава се случува во доцните часови, па се претпоставува дека танцовите чекори на веселиот гостин, се мотивирани од алкохол.

На социјалните мрежи има бројни коментари, а некои го споредија и со Траволта, па дури и дека го надминал.

Погледнeте и уверете се:


Ples na svadbi by lolmids

#Коментари