понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Се сеќавате ли на Касандра? Еве како изгледа денес

Ако само се спомене името на Кореима Торес, веројатно многумина нема да се сетат која е, но ако се спомене името Касандра, тогаш многумина ќе се сетат на лицето на познатата шпанска актерка која ја гледавме во деведесет и некоја година, и беше вистинска ѕвезда во целиот регион.

Касандра, или Кореима Торес, и после толку време останала иста, иако има 44 години, таа изгледа исто толку убава како и некогаш.

Погледнете како таа изгледа:

Извор: Прес24.мк

#Коментари
[fbcomments]