понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Се обидуваат да се сокријат, но еден детаљ ги откри дека се заедно!

Откако заедничкиот одмор го поминаа во Црна Гора, се појавија шпекулации дека Марко Јари и Адриана Лима можеби е се смират. Но кога после тоа, таа ја обелодени својата врска со турскиот писател Метин Хара, се падна во вода.

Но, очигледно е дека кошаркарот и манекенката повторно се сретнале и тоа во Саутемптон, иако на социјалните мрежи не објавија заедничка фотографија од омиленото одморалиште на Њујорчани.

Лима на својот Инстаграм профил постави фотографија на која се дружи со спортистите кои го освоиле првенството, а само некое време пред тоа и Јариќ објави фотографија од Саутемптон. Како Марко објави фотографија со ќерката и повеќе од јасно е дека тој и Адриана имаат уште едно семејно дружење.

#Коментари
[fbcomments]