понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Бременоста ја промени: Обожавателите и порачаа на Беквалац „Погледни се во огледало“

Модната дизајнерка и стилистка Кристина Беквалац се породи пред 4 месеци и на свет го донесе своето второ дете, синот Ноа.

Иако сите се слони дека и после втората бременост изгледа одлично, сестрата на популарната пејачка Наташа Беквалац тврди дека не е во потполност задоволна од својот изглед, па чекала да се опорави од царскиот рез за да почне со редовните тренинзи.

За сега во огледало смеам да ги погледнам само моите патики. Зошто не сум жена која после 3 недели од породувањето може да ги покаже своите стоначни??? Веројатно затоа што јадам плазма и млеко во 3 часот наутро… 3,2,1… Тргнувам, напишала Кристина.

Но нејзините следбеници сметаат дека ништо не и недостига на нејзиниот изглед.

Што ти фали? Погледни се подобро во огледало или право на офталмолог, гласел еден од коментарите.

#Коментари
[fbcomments]